Відбулися туристичні змагання,присвячені дню працівників освіти

Осінь фарбує листя в жовті відтінки, поля відпочивають після виснажливої тривалої праці. Уже подарували господарям свій золотавий урожай сади. Усюди відчувається прохолодний подих осені, але 30 вересня 2017 року, ніби в дарунок для педагогів осінь порадувала ще одним теплим, погожим днем для того щоб уся освітянська родина зібралася на туризм відсвяткувати свої професійні свята: День працівників освіти, Всеукраїнський день бібліотек та День туризму.

Повідомляє сайт СОЛОНЕ СЬОГОДНІ з посланням на сайт СОЛОНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Зранку, як на урок почали з’їжджатися для участі в туризмі навчальні заклади Солонянської селищної ради, заздалегідь приготувавши чудернацькі назви для своїх команд: «Кульбаба» – Солонянське НВО , «Колобок»-Солонянська СЗШ№2, «Кулак»- Василівська філія, «Рваный кед»-Надіївська філія, «Позитив»-команда Широчанської СЗШ та Малозахаринської філії, «Аполлон»-Аполлонівська СЗШ, «Перший клас»-Тритузнянський НВК. Окрім команд навчальних закладів до участі долучилися команда виконавчого комітету Солонянської селищної ради «ТріО» та команда с.Широке-«Орли».
Розпочався захід із вітання педпрацівників та пісні, присвяченої педагогам у виконанні Гандрабурової Ю.В. під звуки якої в осінньому вальсі закружляли педагоги.
На учасників чекали цікаві випробовування на влучність: «Влучний стрілець», «Метання в ціль»; на спритність: «Водяні перепони», «Балансир»; кмітливість: «Рідний край», «Шукач скарбів»; на витривалість: «Переправа потерпілого»; на хазяйновитість «Облаштування оселі» і т.п. В усіх змаганнях педагоги показували гарні результати та доводили те, що можуть не лише навчати та виховувати.
Цікавим моментом між змаганнями була арт-зона, облаштована для малювання Storytelling про туризм, в якому кожен заклад зображував свого педагога-туриста. Історії кожної команди були цікавими, оригінальними. Оргкомітет не прогнозував на скільки розгуляється уява та фантазія художників, що мусив додавати полотно для закінчення Storytelling усіма учасниками.
Майже кожен навчальний заклад відзначився як найкращий на тому чи іншому етапі, але в загальному заліку найбільшу кількість балів та відповідні призові місця вибороли команди (протокол додається):
І місце- команда «ТріО» -виконавчий комітет Солонянської селищної ради, які впоралися із усіма станціями за 8 хв 16 сек.
ІІ місце- команда «Колобок»- КЗО «Солонянська СЗШ№2», за 9 хв 24 сек
ІІІ місце – команда «Рваный кед» – Надіївська філія, за 10 хв 41сек.
В кінці заходу команди-переможці та команди-учасники були нагороджені туристичними подарунками та грамотами, організованими та підготовленими виконавчим комітетом Солонянської селищної ради та районною організацією профспілки працівників освіти і науки України.
Дякуємо голові районної організації профспілки працівників освіти Сиволобу Володимиру Миколайовичу за допомогу в організації та проведенні свята!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району