Перше футбольне поле зі штучним покриттям у Дніпрі

На житловому масиві Лівобережний-3 відкрили футбольне поле зі штучним покриттям, що відповідає стандартам FIFA. Роботи були профінансовані з фонду депутата Дніпровської міської ради партії «Солідарність» – БПП» Максима Кучугури. На будівництво витрачено понад 900 тис грн, будували його близько року, про це пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпровську міську раду.

«Максим Кучугура, депутат міськради від ж/м Лівобережний-3 на своєму прикладі показав, як потрібно виконувати передвиборчі обіцянки. Пообіцяв, що поле буде, і побудував . Відкриття такого футбольного поля в Дніпрі – це справжнє свято. Я дуже радий, що у дітей житлового масиву Лівобережний-3 з’явилася можливість займатися на сучасному полі. Чим більше дітей прийде в спорт, тим більше їх піде з вулиці. А це означає, що наша нація стане здоровішою та щасливішою. Я вважаю, що вони мають бути при кожній школі. Тоді ми зможемо бути впевненими в тому, що виховуємо здорове та успішне покоління. Звичайно, не всі діти стануть зірками футболу, але обов’язково доб’ються своєї мети», – сказав народний депутат України від БПП та президент Федерації України з футболу Андрій Павелко.

На лівому березі це єдине поле такого зразку. А в Дніпрі воно одне з найсучасніших. «Ми сподіваємося, що це поле зробить життя мешканців житлового масиву більш комфортним. Діти тут зможуть займатися будь-якими видами спорту. Поле знаходиться на території школи, тут є охорона, тому будемо сподіватися, що воно якомога довше залишиться в цілості й схоронності. Упевнений, що це буде не єдиний такий проект на ж/м Лівобережний-3. Є ідеї про будівництво баскетбольного поля і бігової доріжки», – зазначив депутат міської ради Максим Кучугура.

Нове футбольне поле значно випереджає інші з твердим покриттям в плані комфорту та безпеки. Тренер ДЮСШ №7 Сергій Крохмаль вважає, що таке має бути в кожній школі. «Це дуже хороша ініціатива, від якої всі тільки виграють. Я веду футбольні гуртки в двох школах. Тепер будемо тут тренуватися. Упевнений, що заняття стануть більш ефективними, і футболом стануть займатися ще більше хлопчаків», – сказав він.

Джерело: Дніпро Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району